1-2. osztály kiruccanása
Az 1-2.osztályosokkal ma a természetjárós napon ellátogattunk a templomkertbe, ahol egy izgalmas, játékos délelőttöt töltöttünk el. A sportos, ügyességi játékok mellett gondolkodós kvíz feladatokat is kaptak a csapatok. Sőt, aki szeretett volna, ők Regina nénivel megnézhették belülről is a templomot. Egy kicsit talán már a gyereknapra is ráhangolódtunk. Kellemesen és gyorsan eltelt a délelőtt.
További Híreink
Ismét sikerült! 1 millió forintot nyert az iskolánk a „Millió lépés az iskoládért” programban!
Kedves Szülők, Diákok és Pedagógusok!
Rendkívül büszke és örömteli hírt oszthatok meg Önökkel/Veletek! Intézményünk, a Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola ismét bebizonyította, mekkora ereje van az összefogásnak. A „Millió lépés az iskoládért” kihívásban idén is fantasztikus aktivitással vettünk részt intézményi szinten, a kitartó gyaloglás, futás és sportolás pedig meghozta a gyümölcsét: iskolánk ismét 1 millió forintot nyert taneszközök vásárlására!
Kipróbálós kalandnap
Május 29-én különleges gyermeknapi programmal várta tanulóinkat a Diákönkormányzat. A Kipróbálós Kalandnap célja az volt, hogy minden gyermek megtalálja azt a tevékenységet, amely örömet okoz neki, miközben új élményekkel és tapasztalatokkal gazdagodik.
Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából tartott megemlékezés
2026. június 4-én iskolánkban méltó módon emlékeztünk meg a Nemzeti Összetartozás Napjáról. Az ünnepi műsort a 3.a és a 3.b osztály tanulói adták elő.


