Megemlékezés az Aradi 13 vértanúról

templom 5.b és 6.a

Október 6-án intézményi megemlékezést tartottunk az Aradi 13 vértanúról. Az ünnepi műsorban az 5. b osztályos tanulóinkat Izsák Gábor készítette fel.

További Híreink

Ismét sikerült! 1 millió forintot nyert az iskolánk a „Millió lépés az iskoládért” programban!

Ismét sikerült! 1 millió forintot nyert az iskolánk a „Millió lépés az iskoládért” programban!

Kedves Szülők, Diákok és Pedagógusok!

Rendkívül büszke és örömteli hírt oszthatok meg Önökkel/Veletek! Intézményünk, a Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola ismét bebizonyította, mekkora ereje van az összefogásnak. A „Millió lépés az iskoládért” kihívásban idén is fantasztikus aktivitással vettünk részt intézményi szinten, a kitartó gyaloglás, futás és sportolás pedig meghozta a gyümölcsét: iskolánk ismét 1 millió forintot nyert taneszközök vásárlására!

bővebben